X
X
 

Labas, dabar tu esi lietuviškos torentų mainyklos TORENTAI.LT prieangyje.


TORENTAI.LT - neužsiima komercine veikla ir vienintelis tikslas dėl kurio mes veikiame, tai bendravimas ir asmeninės informacijos mainai.

Jeigu tu negali gyventi nesidalindamas su kitais - TORENTAI.LT skirtas kaip tik tau. Registruokis ir prisijunk!GTA San Andreas 2013 by SlimThug

11 dalina

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction [2010] (EN-RU) RePack

1 dalina
Counter - Strike:Global Offensive WarZone
5 dalina

Heroes of Might and Magic 3 / Heroes of Might and Magic 3 (1999) Strategija

6 dalina

Prototype-Razor1911 (2009) Action

2 dalina / 1 siurbia
Ieškoti

Siurbti GTA IV .rar / Grant The Auto IV (2009) Veiksmo Auksas

Siurbti

Siurbti Grand Theft Auto IV.rar.torrent Atsisiųsti suarchyvuotą į gzip

Detalės
Skyrius: Žaidimai AK
Dydis: 13.22 GB (14,190,449,942 baitai)
Įkeltas: 2015-12-20 19:41
Atsisiuntė: 3647 (3 dalina, 0 siurbia = 3 susijungę)
Aprašymas

GTA IV .rar

Grant The Auto IV

Žanras: Veiksmo
Išleidimo metai: 2009
Kūrėjas: Rockstar
Platintojas: torentai.lt
Kalba: EN

Žaidimo www svetainė

Apie žaidimą: Žaidimo veiksmas vyksta mieste pavadinimu Liberty City (miestas yra įdentiškas Niujorkui), Rockstar Games atkūrė keturis iš penkių Niujorko rajonų - Broker (įdentiškas Bruklinui), Algonquin (Manhetenui), Dukes (Kvinsui), Bohan (Bronksui), taip pat žaidime yra ir Alderney (kuris nėra tikrojo Niujorko rajonas, Niu Džersis). Žaidime nėra penktojo Niujorko rajono Steiteno salos. Bendras žaidimo plotas yra mažesnis, nei Grand Theft Auto: San Andreas, tačiau žaidimas turi daug detalesnę grafiką. Žaidime yra atkurta daugybė garsių Niujorko objektų, tokių kaip Laisvės statula (Statue of Liberty), kuri žaidime vadinasi Laimės statula (Statue of Happiness)

Žaidimo ypatybės: GTA IV žaidimas yra tikras pavyzdys kitiems kūrėjams, nes Rockstar Games padirbėjo „iš peties” ir tai jiems, kaip jau žinoma, kainavo 100mln. JAV dolerių. Tai nėra bėda, nes per pirmą pardavimo dieną buvo parduota ~4,3mln. GTA IV kopijų. Taip pat žinome, kad prie jo dirbo ~1000 žmonių. Žinant tai, pirkti piratinę žaidimo kopiją yra tikrai negarbinga.

Valdymas

Ko gero didžiausias šio žaidimo minusas yra jo valdymas. Kamera nėra puiki. Kartais sunku pabėgti nuo besivejančių įstatymų saugotojų per siaurus skersgatvius, nes truputį pasukus kamerą galima susinervinti ir išvis nusukti ne į tą pusę. Mašinos valdymas yra geras, prie to tikrai neprikibsi (nebent prie tos pačios kameros). Kai pradedi važiuot iš vietos, pajunti mašiną ir su malonumu važinėjies po didelį, puikų miestą. Didelį įspūdį paliko nauja galimybė, t.y. prisiglausti prie sienos ir laukti kol priešininkas išlys ir šaudys į tave. Tokią galimybę mes jau matėme žaidime „Gears Of War”, kam tai patiko tame žaidime, patiks ir šitame, nes ji beveik identiška.

Grafika

Iš pradžių, matydamas tik „screenus” maniau, jog grafika bus bloga, nedetali. Labai klydau, žaidžiant 720p režimu, vaizdas yra tikrai puikus, o 1080p - tiesiog fantastiškas! Miestas pasidaro labai detalus, ypač mažos jo detalės. Bet atsiminkime, kad žaidimo nevertiname vien pažiūrėję į grafiką. Pastatai iš vidaus yra labai detalūs, daug mažyčių detalių (visokie vamzdžiai ir t.t.). Žaidime ypač gražiai atrodo naktis, stovint kur nors aukštai ir žiūrint į kito miesto pusę, viskas yra taip gražu, kad net sunku patikėti, jog tai žaidimas.
Internete teko skaityti, jog greitai važiuojant lėtai atsinaujina tekstūrų detalės. Pvz.: leki asfaltu po miestą ir staiga jis dingsta, vietoj jo būna paprasta pilka spalva.

Muzika


Žaidimo muzikos takelis yra nuostabus. Radijas yra tiesiog puikus, nėra prie ko prikibti. Yra įvairių radijo stočių, kiekvienas ras sau patinkantį stilių ir galės besimėgaudamas puikiu mašinos valdymu lekiot po miestą. Yra netgi rusiška radijo stotis – „Vladivostok FM“. Per radiją galėsite išgirsti savo padarytas blogybes. Vietinės žinios labai greitai praneša, kas atsitiko mieste.


Dirbtinis intelektas

Žaidimo DI yra nuostabus. Priėjus prie kokio nors praeivio, jis gražiai pasisveikina, arba atvirkščiai - pasiunčia Jus toli toli. Žaidime yra labai daug įvairių mini pokalbių. Dažnai galima sutikti praeivius, kurie kalba telefonu ir tvarko savo reikalus. Arba kaip kokie nors „biznieriai“ pietauja kokiame nors prašmatniame restorane ir derina savo verslo reikalus.

Fizika

Partrenkus žmogų (kiek žiauroka, bet nieko), jis nuo mašinos atsimuša įvairiais būdais ir man dar neteko matyti, kad žmogus antrą kartą kristų ta pačia poza (kaip buvo per SA). Muštynės žaidime yra labai tikroviškos (visai kaip Def Jam), priešininkas po stiprių smūgių į nosį nusilpsta ir vos pastovi ant kojų. Priešininko stiprumas irgi stebina. Užpuolus kokį raumenų kalną, nelabai „pasišakosi“, nes pats gali „gauti į kaulus“ ir patekti į ligoninę.
Greitai lekiant po miestą galima išbandyti puikią GTA IV fiziką. Ji pasireiškia tikroviškomis animacijomis (tiesa, čia naudojama kita technologija, leidžianti laisvai judėti, be animacijų, priklausomai nuo situacijos). Motociklas tą puikiai pademonstruoja. Važiuojant dideliu greičiu ir atsitrenkus į kokią mašiną ar pastatą, Niko skrenda kaip paukštis toli toli (labai tikroviškai).

Miestai

Miestai labai gerai įtikina. Daug parduotuvėlių, daug restoranų, daug skersgatvių. Praeiviai atsirėmę į sieną ilsisi arba kalbasi telefonu. Daug užkandinių. Visi šie išvardinti dalykai daro miestą labai tikrovišką, žaisdamas jautiesi lyg būtum Niko. Antrasis miestas (Algonquin) yra nuostabus, ypač jo centras ir Happiness Island, kur yra visiems gerai žinoma Laisvės Statula.


Istorija, misijos

GTA IV istorija yra puiki, man ji patiko. Misijos labai įdomios, nemonotoniškos. Padarius vieną misiją, norisi daryti kitą (taip ir nenueinant nuo konsolės). Ko gero, tai geriausia istorija per visą GTA gyvavimą. Žaidime įvykiai labai įvairūs, misijų pabaigose (kartais pradžioje) duodama pasirinkimo laisvė, pavyzdžiui taikinio persekiojimo ant stogų metu, jis staiga neperšoka stogo ir iš visų jėgų laikosi ant jo krašto, kad nenukristų žemyn. Tokiu atveju, duodamos kelios galimybės, tai yra išgelbėti arba nustumti savo priešininką. Priėmus sprendimą, galite susirasti daugiau draugų, turėti „respecto“ arba atvirkščiai - Jus puls, žudys ir nekęs. Misijose nereikia visada žudyti, jos ne tokios monotoniškos (kaip jau minėjau). Tai reikia išdaužt kam nors langą, tai kažką pagąsdinti, tai nuvežt ką nors. Taip pat nebeliko užrašo, išlendančio per visą ekraną - „Mission Passed“. Dabar kūrėjai apsiėjo su telefono skambučiu ir pakalbėjimu, kad gerai atlikai savo darbą.

Galimybės

GTA IV mums siūlo labai daug įvairiausių galimybių, tokių kaip žiūrėjimas TV namuose. Naktį kai kurie kanalai neveikia, bet veikia kitokie. Be abejo, galima keisti drabužius, perkant juos rūbų parduotuvėse, jų būna įvairių. Labai tikroviškai atvaizduojamas Niko valgymas (po to, kai jis nusiperka „hot-dogą“ ar ką kitą). Likau apstulbęs kai įsėdau į taksi. Galima sėdėti taksi mašinoje ir grožėtis puikiu vaizdu pro langą arba tiesiog žiūrėti į skaitliuką kaip didėja taksi kaina.
Puiki galimybė yra mobilusis telefonas, jį Niko nešiojasi visur ir juo gali naudotis bet kur. Galima paskambinti savo mergytei ir pasikviesti ją į karštą pasimatymą. Po to aišku galima prašytis užeiti atsigerti „karštos kavos“.

Laisvės miestas


Jeigu atsibodo po miestą važinėti mašina, galite pasinaudoti traukiniu, su juo keliauti tikrai labai smagu. Traukiniai turi savo linijas, važiuoja savo reisais. Verta paminėti, kad traukinio skleidžiami garsai yra tokie tikroviški, kad labai sunku atskirti nuo tikro traukinio.
Žaidime yra kelios interneto kavinės, kur Jūs galėsite pasinaudoti internetu įvairiems tikslams, tokiems kaip el. pašto tikrinimas arba įstojimas į pažinčių klubą. Yra galimybė tiesiog naršyti internete (esu beveik įsitikinęs, jog ten yra paslėpti keli taip vadinami „easter egg‘ai“).

Pasismaginimai mieste

Mieste tikrai turėsite ką veikti. Kartais net nesinori daryt misijų, o tiesiog pavažinėti, pasigrožėti miesto vaizdu (ypač naktį). Labai patiko raketsvaidis, su juo tikrai bus ką veikt. Bėgant nuo policijos jis labai praverčia. Jeigu po ranka neturite šio monstriuko, tai labai didelė tikimybė, jog į policijos rankas pakliūsite greitai. Jeigu Jus nušauna, tai atsirandate vietinėj ligoninėje, o ten galima smagiai pasivaikščioti, pažiūrėti kaip gydo žmones (na, čia jei neturite ką veikt).


Išvada

Daugelis šį žaidimą vertina 10/10, aš taip puikiai neįvertinau, nes man nelabai patiko valdymas. Jis yra kiek prastokas, pradedant nuo paprasto vaikščiojimo ir baigiant kamera. Jei valdymas būtų geresnis, be abejo, žaidimą vertinčiau 10/10 (kaip daugelis). Taip pat žaidime yra keli labai keisti BUG‘ai, pvz.: paskambinus 911 ir iškvietus ugniagesius (policininkus arba greitąją pagalbą), jie nieko nedaro, nors prie pat jų sprogsta mašinos ir užsiliepsnoja pastatai, stotelės. Tai tikrai stebina.

Grafika 9 Galėtų būti geresnė. Rockstar kūrėjų žadėtas nuostabus „blur‘as“ man visai nepatiko, nuo jo tik akys pavargsta. Aišku, prie visko priprantama, bet tokio „blur‘o“ visur tikrai nesitikėjau. Apskritai grafika labai gera, palyginus su ankstensėmis dalimis (juk čia yra GTA ir dar NEXT-GEN, ko gi dar reikia?).

Valdymas 9.5 Pirmą kartą prisėdus nelabai patogus, reikia prie jo priprast. Kas keisčiausia, jeigu pasuki į kokią nors pusę, atrodo, jog Niko besisukdamas tuoj nugrius.

Muzika 10 Tikrai nusipelnė aplodismentų (paplokime). Radija yra puiki, kiekvienas prisėdęs žmogus, ras sau patinkančią radijo stotį.

Garsas 9 Nelabai subalansuotas, žaidžiant tyliai ir iššovus su automatu, šūviai pasigirsta lyg būtų pagarsinti kelis kartus.

Peržaidžiamumas 10 Tai didelis šio žaidimo pliusas, kadangi GTA IV mums siūlo pasirinkimo laisvę (rinktis žudyt vieną žmogų ar ne) ir nuo to keičiasi tolimesnė Niko ateitis, taip pat ir žaidimo pabaiga.

Galutinis įvertinimas 9.5 – Rockstar kūrėjai tikrai padirbėjo ir jiems už tai reikia dar kartą paploti (aplodismentai). Kiekvienas suprantame, jog tokį žaidimą sukurti reikia be galo daug laiko, pastangų, ištvermės. Kas turi niekam tikusią piratinę versiją, tam tikrai turi būti gėda.

Note: isarhyvinat ir zaidzet instalo ir sc nera. Spaudzet LaunchGTAIV ir zaidzet.

Reikalavimai sistemai: OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
Processor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz
Memory: 2 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista)
18 GB Free Hard Drive Space
Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

labiau sakyciau kad cia ant 2007 o ne xp nes biski lagina be 2-4 ram lagins. ant xp ir veza.

Ekranvaizdžiai:

Disscussion of this upload passes at forum: gta4
Reitingas
  • Įvertinimas - 4, balsavo 90 (reikalingi bent 1 balsai)
Info hash f617d22f484222886bf4987024d4fb89492e4652
Skyrius Žaidimai AK
Aktyvumas Paskutinį kartą buvo dalinamas prieš 0min:43s (2017-01-20 21:05)
Dydis 13.22 GB (14,190,449,942 baitai)
Įkeltas 2015-12-20 19:41
Žiūrėjo 51772
Pasiėmė 11432

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Pasižymėti

Žymės
Nėra žymių<< Atgal      Pirmyn >>
1 - 15 | 16 - 30 | 31 - 45 | 46 - 60 | 61 - 75 | 76 - 79


(anonimas)
KomentarasParašyta 2011-04-01 09:46Įvertink: 0

cia man primena flatout'a kur zmones skreido pro langus.
 
(anonimas)
KomentarasParašyta 2011-04-01 10:40Įvertink: 0

Ne sitas game flatout primena, o tik kiti gali but panasus i sita zaidima. Krc GTA yra klasika :thumbsup: :clover:
 
(anonimas)
KomentarasParašyta 2011-04-01 11:58Įvertink: 0

ztrit posted:
Ne sitas game flatout primena, o tik kiti gali but panasus i sita zaidima. Krc GTA yra klasika :thumbsup: :clover:

pirma is flatout pradejo skraidyti zmones, o veliau atsirado gta4
 
LSD  3
KomentarasParašyta 2011-04-01 12:03
Superpatriotas


Įvertink: 0

....tai jiems, kaip jau žinoma, kainavo 100mln. JAV dolerių. Tai nėra bėda, nes per pirmą pardavimo dieną buvo parduota ~4,3mln. GTA IV kopijų. Taip pat žinome, kad prie jo dirbo ~1000 žmonių. Žinant tai, pirkti piratinę žaidimo kopiją yra tikrai negarbinga. (ISIMTA IS APRASYMO)

Tai nemanai, jog pasielgei negarbingai? :-D
_________________
Mes nevagiam, mes dalinames
[vid]http://www.youtube.com/watch?v=IeTybKL1pM4[/vid]
 
auto10  0
KomentarasParašyta 2011-04-01 12:52Įvertink: +1

o aš manau kitaip ne nu Windows Vista. o geriausiai tinka kad visai nelagytu gerausiai tika XP su patch 3 ir galingo kompo tada nei žaidimo nelagys nei kompo ... :robot:

Taisė auto10 2011-04-01 12:56

 
(anonimas)
KomentarasParašyta 2011-04-01 12:56Įvertink: 0

kadangi jie jau uzdirbo 100 mljonu, tad jau galima dalinti nemokamai.
 
(anonimas)
KomentarasParašyta 2011-04-01 15:13Įvertink: 0

Dekui kad ideja :smile: i bet galejai uzdeti auksini torenta
 
(anonimas)
KomentarasParašyta 2011-04-01 15:50Įvertink: 0

seeeeeeeeeeeeeeeeeeed!!!!!!!!!!!!!!
 
(anonimas)
KomentarasParašyta 2011-04-01 15:51Įvertink: 0

bled seed'ing jei dedi torenta
 
(anonimas)
KomentarasParašyta 2011-04-01 16:33Įvertink: 0

o cia normalus jis? nes as turejau bent kelis parsisiuntes tai lagindavo ziauriai nors pc tikrai turi pavest pagal duomenis ant maximum grafikos. ar sitas gerai veikiantis? ismeginai pats? nes taip ir netrko normalaus pazaisti.
 
(anonimas)
KomentarasParašyta 2011-04-01 16:38Įvertink: 0

seeeed!!!!!!!!!!!!!!!!
 
(anonimas)
KomentarasParašyta 2011-04-01 18:47Įvertink: 0

issiunciu 89 max
 
(anonimas)
KomentarasParašyta 2011-04-01 19:33Įvertink: 0

ant kokio speed tu seedini nes man parsiiunte per visa diena 12 % o issiuntes jau virs 2 GB. seedink g :w00t:
 
lakas1029  0
KomentarasParašyta 2011-04-01 21:00Įvertink: 0

nereisks jokiu steam
 
(anonimas)
KomentarasParašyta 2011-04-01 23:02Įvertink: 0

man kazkaip atrodo neveiks. :-D esu buves atsisiuntes ir isiinstaliavau veike bet jei noredavai issisaugot tai reikeda kazkur uzsiregistruot. ir cd key :-/

Įrašyta po 1 minute 1 second:

cia tik windows vista ? o xp netinka ? :-|

Įrašyta po 2 minutes 31 seconds:

cia taip gal nera su tuo cd key kad reikia issaugot :'-(
 

1 - 15 | 16 - 30 | 31 - 45 | 46 - 60 | 61 - 75 | 76 - 79
<< Atgal      Pirmyn >>


 
Time : 0.069s | 15 SQL-queries | Gzip : Off. | Load : 0.59 | Memory usage: 2.71 MB
hit counter
| |
Powered by TB Dev SZ Edition © 2007 Nafania. Forum engine based on sources of phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.  Į lietuvių kalbą verčia Torentai.lt Adminas

123