Labas, dabar tu esi lietuviškos torentų mainyklos TORENTAI.LT prieangyje.


TORENTAI.LT - neužsiima komercine veikla ir vienintelis tikslas dėl kurio mes veikiame, tai bendravimas ir asmeninės informacijos mainai.

Jeigu tu negali gyventi nesidalindamas su kitais - TORENTAI.LT skirtas kaip tik tau. Registruokis ir prisijunk!Ką Išdarinėja Vyrai / Что творят мужчины! (2013) [BDRip LT/RU] Komedija

2 dalina

Žiemos karas / The Winter War / Talvisota [UNRATED] (1989) [DVDRip LT/FI] Drama / Karinis

1 dalina

10 balų žemės drebėjimas / 10.0 Earthquake 2014 DVDRip LT EN mp4

1 dalina
Ieškoti

Siurbti Kloja / Chloe (2009) [BDRip LT/EN] Drama / Mistinis / Trileris

Siurbti

Siurbti Chloe.2009.BDRip.x264.AAC.LT.EN.riemigis.BTT-Team.mkv.torrent Atsisiųsti suarchyvuotą į gzip

Detalės
Skyrius: Filmai LT
Dydis: 1.45 GB (1,555,143,078 baitai)
Įkeltas: 2024-01-10 00:57
Atsisiuntė: 91 (0 dalina, 0 siurbia = 0 susijungę)
Reitingas
  • Įvertinimas - 0, balsavo 1 (reikalingi bent 1 balsai)
Jau balsavai
Aprašymas

Kloja / Chloe

Metai: 2009
Šalis: JAV / Kanada / Prancūzija
Žanras: Drama / Mistinis / Trileris
Trukmė: 01:36:27
Vertimas: Lietuvių profesionalus (Linas Kalėda, "SDI") / Anglų (Originalus)

Režisierius: Atom Egoyan
Vaidina: Julianne Moore, Liam Neeson, Amanda Seyfried, Max Thieriot, R.H. Thomson, Nina Dobrev, Mishu Vellani, Julie Khaner, Laura de Carteret, Natalie Lisinska, Tiffany Lyndall-Knight, Meghan Heffern, Tamsen McDonough, Kathryn Kriitmaa, Arlene Duncan ...

Apie filmą:

Ideali Katerinos ir Deivido santuoka ima byrėti, kai moteris, į širdį įsėlinus abejonei, nutaria išbandyti vyro ištikimybę.

Iš pažiūros Deivido (akt. Liam Neeson) ir Katerinos (akt. Julianne Moore) santuoka ideali. Jie abu padarę karjeras: jis – žinomas muzikos profesorius, ji - puiki gydytoja. Jų sūnus (akt. Max Thierot) nepaprastai talentingas ir daug žadantis paauglys. Tačiau Katerinos širdyje kirba abejonės. Ji jaučia, kad jų santuokai iki idealios dar toli. Karjeros ir vaiko auginimas nejučia ištrynė iš jų gyvenimo intymumą ir paprastą nuoširdų bendravimą. Slopinamos abejonės suveša, kai Deividas pavėluoja į lėktuvą, skrendantį atgal į Torontą, o Katerinai tenka atsiprašinėti svečių, susirinkusių į netikėtą vyro gimtadienio vakarėlį.

Katerina ima įtarinėti, jog Deividas turi meilužę. Ji įsitikinusi, kad Deividas ne šiaip sau pavėlavo į lėktuvą. Tokios mintys tarsi kirminas ima graužti Kateriną ir viena atsitiktinė pažintis paskatina ją patikrinti vyro ištikimybę: viešbučio bare ji susipažįsta su aukštos klasės mergina pagal iškvietimą. Klojė (akt.Amanda Seyfried) – intelektuali ir įspūdinga gražuolė, kurią būtų galima pavadinti šiuolaikine geiša. Ji suteikia vyrams tai, ko jiems trūksta gyvenime, tačiau jos paslaugos įkandamos ne visiems. Katerina paaiškina, jog įtaria vyra svetimavimu ir su Klojė pagalba nori patikrinti, ar vyras ryžtųsi dar vienam romanui. Ji žino, kad Klojė – idealus variantas: jos vyras tikrai nesusidomėtų pigia vištele. Klojė darbas – suvilioti Deividą ir pateikti Katerinai ataskaitą apie visas pasimatymų detales.

Klojė – patyrusi mergina pagal iškvietimą. Suvilioti vyrą jai nėra didelis iššūkis, o jei kartais pasitaiko kietesnis riešutėlis, ji nuo to patiria tik didesnį malonumą. Nors Katerina seniai praradusi ryšį su vyru ir jis jai tapo mįsle, tačiau Klojė nesunkiai perkanda jį ir patraukia jo dėmesį. Katerina tikisi, kad jos vyras nepasiduos pagundoms ir į kiekvieną susitikimą su Klojė ateina vildamasi, jog jų santuoką dar galima išgelbėti. Deja, Klojė kaskart pasakoja vis pikantiškesnes istorijas. Tačiau, kad ir kaip bebūtų keista, Katerina negali – nepaisant to, kokios nemalonios tai žinios - užsidengti ausų ir klausosi Klojė pasakojimų. Supratusi, kad vyras užkibo ant kabliuko, Katerina tęsia šį keistą žaidimą: ji ir toliau moka Klojė už vyro suvedžiojimą, ir toliau klausosi jos pasakojimų apie Deividą.

Kur nuves šis keistas slaptų aistrų trikampis? Ir kokie motyvai iš tikrųjų slypi slapčiausiose Klojė, Katerinos ir Deivido proto kertelėse?


A young woman, Chloe, living by her wits on the streets of New York City, has a chance meeting with a wise Inuit Eskimo, Theo, who was sent to New York by his elders to provide a message to the people of the world – We either change our destructive ways or be destroyed by them. Chloe, who has been searching for something to believe in, becomes inspired by Theo and , with the help of a kind lawyer, Monica, the three of them present Theo’s story to the United Nations in hopes of creating a better future for all of us.

IMDB link

Failo formatas: MKV (AVC)
Kokybė: BDRip
Video: x264, AVC, 960x518 (1.853), 23.976 fps, 1 813 Kbps (0.152 bit/pixel)
Audio LT: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~240 Kbps, CBR
Audio EN: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch, ~96 Kbps, CBR
Subtitrai: Anglų

Leidinys priklauso:


Ekranvaizdžiai
.
Info hash bad81d8e068d0c0984f9f316ab166a772b2a48df
Skyrius Filmai LT
Aktyvumas Paskutinį kartą buvo dalinamas prieš 49min:27s (2024-04-25 07:23)
Dydis 1.45 GB (1,555,143,078 baitai)
Įkeltas 2024-01-10 00:57
Žiūrėjo 5118
Pasiėmė 1609
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Pasižymėti
Žymės
Nėra žymių

Dar niekas nekomentavo


123

 

hit counter
| |
Powered by TB Dev SZ Edition © 2007 Nafania. Forum engine based on sources of phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.  Į lietuvių kalbą verčia Torentai.lt Adminas